Ladies A Section

Name Played Lost Won
R Carrington (New Inn Radcliffe) 16 0 16
D Dolan (WMC) 14 0 14
K Holmes (Henighans M&M’s 16 4 12
L Foster (Hennighans M&M’s) 13 2 11
K Parkinson (Henighans M&M’s) 15 4 11
A Vining (Stopes B) 16 5 11
H De Costa (Royal Oak) 14 4 10
S Hennessey (Morning Star) 15 5 10
D Boardman (WMC) 13 3 10
J Broxton (WMC) 13 3 10
P Hartley (Henighans M&M’s) 11 1 10
S Pengelly (Royal Oak) 15 6 9
V Platt (Stopes) 16 7 9
L James (Stopes) 14 5 9
J Fowler (WMC) 13 5 8
L Hayward (Henighans M&M’s) 11 3 8
K Maclean (New Inn Radcliffe) 14 6 8
C Turrell (Morning Star) 14 6 8
Z Johnston (Morning Star) 15 7 8
R Openshaw (H Dunkers) 14 6 8
N Knott (De-Havilland) 14 7 7
S Liever (WMC) 14 7 7
R Brown (Henighans M&M’s) 7 1 6
J Taylor (New Swan Radcliffe) 13 7 6
N Hill (Royal Oak) 9 3 6
K Ashworth (Morning Star) 10 4 6
A Brocklehurst (New Inn Radcliffe) 8 2 6
C Pomfrett (Royal Oak) 14 8 6
P Bell (Morning Star) 15 10 5
M Brocklehurst (New Inn Radcliffe) 13 8 5
J Kryworuk (Stopes) 16 11 5
V Fitzsimmons (H Dunkers) 14 9 5
R Green (De-Havilland) 12 7 5
J Lawless (De Havilland) 13 8 5
M Wood ( Henighans M & M’s) 8 4 4
C Knight (New Inn Radcliffe) 9 5 4
T Carter (Royal Oak) 7 3 4
K Warwick (New Swan Radcliffe) 13 9 4
L Hardman (New Swan Radcliffe) 9 5 4
M MacDonald (New Inn Radcliffe) 7 3 4
S Thomas (New Swan Radcliffe) 12 8 4
G Davenport-Neive (Morning Star) 9 6 3
R Cooke (Stopes) 12 9 3
E Mack (New Swan Radcliffe) 8 5 3
G Whitworth (New Inn Radcliffe) 4 1 3
K Tonge (H Dunkers) 13 10 3
J Carter (Henighans Ladies) 6 4 2
E Foster (Henighans Ladies) 4 2 2
C Jones (De-Havilland) 12 10 2
L Harrison (Royal Oak) 9 7 2
J Delvard (H Dunkers) 9 7 2
S Quinn (De-Havilland) 13 11 2
K Pierre-Warren (New Swan Radcliffe) 3 1 2
T Mann (De Havilland) 13 11 2
Z Bowkett (Morning Star) 5 3 1
L Crompton (H Dunkers) 3 2 1
M Massey (Henighans Ladies) 7 6 1
C Ayres (Henighans Ladies) 2 1 1
A M Bentley (New Swan Radcliffe) 4 3 1
S Wilson (De-Havilland) 1 0 1
L Slater (Stopes) 4 3 1
B Gilligan (De-Havilland) 1 0 1
L Worthington (WMC) 1 0 1
B Slater (H Dunkers) 9 8 1
T Bell (Henighans M&M’s) 2 1 1
H Chapman (New Swan Radcliffe) 1 0 1
R Cubbins (De-Havilland) 1 0 1
A Shaw (New Inn Radcliffe) 5 4 1
A Walker (Royal Oak) 1 1 0
J Howells (Henighans Ladies) 4 4 0
M Ashworth (Stopes) 1 1 0
J Fairclough (Henighans Ladies) 2 2 0
M McKinney (Henighans M&M’s) 3 3 0
J Cruice (Henighans M&M’s) 1 1 0
P Howard (Hennys Dunkers) 1 1 0
A O’Sullivan (Royal Oak) 3 3 0
K Hindle (Henny’s Dunkers) 2 2 0

High Scores

R Carrington (New Inn Radcliffe) – 140 X 6, 138, 180
H De Costa (Royal Oak) – 156, 140 X 3, 138, 135
D Boardman (WMC) 171, 133 X 4
A Vining (Stopes) – 140 X 4
A Brocklehurst (New Inn Radcliffe) – 180, 140, 160
J Broxton (WMC) – 140, 147, 134
K Holmes (Henighans M&M’s) – 133 X 2, 136
S Liever (WMC) – 171, 133
P Hartley (Henighans M&M’s) 140, 180
N Hill (R Oak A) – 140 X 2
N Knott (De-Havilland) – 140, 134
L Harrison (Royal Oak) – 140, 137
L James (Stopes) – X 2
C Turrell (Morning Star) – 134, 138
D Dolan (WMC) – 140, 180
K Parkinson (Henighans M&M’s) – 140 X 2
C Pomfrett (Royal Oak) – 140 X 2
C Knight (New Inn Radcliffe) – 133, 140
R Openshaw (H Dunkers) – 140
J Taylor (New Swan Racdliffe) – 138, 140
R Green (De-Haviland) – 134
M Wood (Henighans Ladies) – 140
J Carter (Henighans Ladies) – 143
J Lawless (De-Havilland) – 133
E Foster (Henighans Ladies) – 134
J Fowler (WMC) – 140
T Mann (De-Havilland) – 133
P Bell (Morning Star) – 159
L Hardman (New Swan Radcliffe) – 140
Z Johnston (Morning Star) – 140
L Hayward (Henighans M&M’s) – 144
R Cooke (Stopes) – 174
M Macdonald (New Inn Radcliffe) – 140
S Pengelly (Royal Oak) – 140
V Platt (Stopes) – 133

High Finish

P Hartley (Henighans M&M’s) – 120 Finish
M Macdonald (New Inn Radcliffe) – 102 Finish
D Dolan (WMC) – 107 Finish
C Pomfret (Royal Oak) 104 Finish
K Holmes (Henighans M&M’s) – 84 Finish
A Brocklehurst (New Inn Radcliffe) – 70Finish
V Platt (Stopes) – 64 Finish